Lokalizacja


Bobolin to malutka miejscowość, położona bezpośrednio nad Morzem Bałtyckim, licząca poza sezonem ok. 150 mieszkańców. Znajduje się w strefie "B" uzdrowiska Dąbki, czyli w strefie klimatu nadmorskiego, który wpływa m.in.na wentylację płuc, czynności układu krążenia, poprawia łaknienie, sen. Okoliczne lasy sosnowe stanowią idealne miejsce dla spacerowiczów, szczególnie że brak tu jakiegokolwiek przemysłu, fabryk czy innych zakłócających spokojny wypoczynek niespodzianek.
Naturalne lasy stanowią idealne miejsce dla spacerowiczów. Połączenie Bałtyckiego jodu oraz czystego tlenu sprawia iż powietrze jest krystalicznie czyste.
Znajdująca się nieopodal rzeka Grabowa bogata w wszelaką rybę - od małych płotek, do wielkich łososiów, stanowi raj dla wędkarzy.
Po sąsiedzku znajduje się stadnina koni, która oferuje zajęcia na różnym poziomie zaawansowania i niezależnie od wieku: możemy dosiąść pięknego wierzchowca lub kucyka, przejechać się bryczką, czy też pogalopować brzegiem plaży o zachodzie słońca.

Bobolin

Szybki kontakt:

TEL: +48 605 315 373
swistakjan@wp.pl